مبل شزلون و انواع آن

9 نکته برای نگهداری مبلمان

مبل شزلون و انواع آن

 
بخش بزرگی از دکوراسیون ما به مبلمانمان بستگی دارد. تک مبل ها نوعی از مبلمان هستند که در کنار میزعسلی جلوه زیبایی به دکوراسیون منزل می دهند.

شزلون: نوعی از مبلمان است که بصورت تک مورد استفاده قرارمی گیرد و معمولا دسته های قوسی دارند که در انتخاب نوع استاندارد آن باید توجه ویژه داشت.

کاربرد شزلون: در سبک های کلاسیک و مدرن بکار برده می شوند و از آن می توان در نشیمن و اتاق خواب استفاده کرد و همچنین برای استراحت نیمروزی بعنوان مبل کنار میز تلفن یا مبلی برای تماشا و لذت بردن از مناظر زیبای بیرونی می

تواند باشد.

انواع شزلون:

*شزلون سلطنتی: از خانواده مبلمان کلاسیک است که معمولا دارای دسته چوبی منبت کاری شده می باشد بهمراه پارچه ساتن و یا مخمل. هم در اتاق خواب هم بعنوان ست مبلمان در فضای نشیمن استفاده می شود.

*شزلون تاجدار: نوعی شزلون سلطنتی ست که بیشتر در ترکیب ست مبلمان استفاده می شود.

*شزلون مدرن: شزلون ها کلا بدنه ای چوبی دارند اما سبک مدرن قاعده خاصی ندارد و ممکن است این نوع شزلون بدنه ای فلزی داشته باشد.

*شزلون اسپرت: در آن از طرح و رنگ و پارچه های ساده استفاده شده که می توان با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ کرد و برای سبکهای تلفیقی کاربرد دارند.

*شزلون راحتی: در نشیمن و اتاق خواب قرار میگیرند و بدون دسته هستند و فرم آناتومی بدن در طراحی آنها لحاظ شده است.

* شزلون پاتختی: که برای اتاق خواب های بزرگ معمولا مورد استفاده قرار می گیرند و غالبا به سبک مبلمان مدرن یا اسپرت هستند و تاج و منبت کاری شزلون کلاسیک و سلطنتی را ندارند.

راکینچر

 

 

 

 

 

 

صندلی هاي راکینچر با حرکت صاف ، آرام و ملایم می توانند در رفع خستگی و در هنگام استراحت به فرد کمک زیادي کنند.

 

 

بسیاري از مردم در اروپا در هنگام کتاب خواندن در کنار شومینه برروي صندلی هاي راکینچر می نشینند و با تاب خوردن آرام و ملایم کم کم به خواب راحتی فرو می روند . از اینرو صندلی هاي راکینچر اهمیت بسیار بالایی در منزل دارد .

راکینچر

بوفه کنسول

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات بوفه کنسول مبلمان نفیس دارای کیفیت عالی و ساختی متفاوت ( تمام چوب ) می باشد .

بوفه کنسول

سرویس خواب

 

 

 

 

 

مبلمان نفیس یکی از متنوع ترین سرویس خواب های بازار را تولید و عرضه می نماید و با توجه به اینکه تماما محصولاتش از چوب می باشد دارای گارانتی 3 سه ساله بی قید و شرط است .

سرویس خواب

میز غذاخوری

 

 

 

 

 

 

سرویس های نهارخوری یا میز نهار خوری تمام چوب باعث زیباتر دیده شدن دکوراسیون منزل شما میشود .

میز غذاخوری

مبلمان

 

 

 

 

 

محصولات نشیمن مجموعه تولیدي مبلمان نفیس همواره به فکر راحتی ، ظرافت ، زیبایی و در عین حال استحکام و دوام طولانی مدت تولیدات خود می باشد ، و رضایمتندي مشتري را سرلوحه اصلی تولید خود قرار داده است .

مبلمان

شرکت مبلمان نفیس

درباره مبلمان نفیس:

شرکت مبلمان نفیس یکی از پیشکسوتان صنعت مبلمان خانگی کشور ، سالهاست که در این عرصه فعالیت میکند ، و همواره تلاش داشته ، هنر و صنعت را به بهترین شکل ممکن عرضه نماید ، تا جایگاهی ویژه و تأثیر گزار در دکوراسیون خانه ایرانی  ایجاد کند.

یکی از بزرگترین افتخارات این مجموعه  همکاری و استفاده از زبده ترین استادان فن در این رشته بوده ، و همواره تلاش می کند تا بهترین کیفیت در استحکام چوب ، ماندگاری رنگ و  مرغوبیت پارچه را سرلوحه کار خود قرار دهد تا مخاطبین ما این اعتماد چندین ساله را به اعتبار ما بنگارند و لذت استفاده از محصولات نفیس را به شایستگی به دیگران هم ترویج دهند .

نفیس امروزه با شعار ( ایرانی شایسته بهترینهاست ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری بیش از 100 نفر کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در صنعت مبلمان کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت ، تلاش در جهت بهبود فرآیند تولید با کیفیت و مبتکرانه می باشد .

گواهی استاندارد و کیفیت کالا

گواهی استاندارد و کیفیت کالا

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان

گواهی استاندارد رضایتمندی مشتری

گواهی استاندارد رضایتمندی مشتری

تلفن تماس

 

98-2177441090+

ایمیل

Info @ nafisfurniture.com

آدرس

تهران، میدان رسالــت ، خیابان
هنـگام ، بـــازار مبــــل دلاوران

پــــــــلاک    576    و     578

سرویس خواب

سرویس خواب

راکینچر

راکینچر

ویترین

ویترین

بوفه کنسول

بوفه کنسول

میز غذاخوری

میز غذاخوری

صندلی

صندلی

مبلمان

مبلمان