دکوراسیون به سبک صنعتی

9 نکته برای نگهداری مبلمان

دکوراسیون به سبک صنعتی

 سبک صنعتی امروزه بسیار پرطرفدار است و عناصر و مبلمانی که در آن بکار میرود قیمتی می باشد. اینجا 10 پیشنهاد ارزان برای آوردن سبک صنعتی به منزل برایتان بازگو میکنیم

1- خرک بعنوان جالباسی: این وسیله را می شود از الوارفروشی ها یا نجاری ها تهیه کرد که میتوانید لباسهای خود را بجای انداختن روی تخت، مبل یا کف، روی آن قراردهید.

2- نمایش دادن عکسها به سبک صنعتی: با کابل و تعدادی قلاب می توان کلکسیونی از عکسهای محبوبتان را بسازید که عکسهای سیاه و سفید برای این سبک دکوراسیون مناسب است.

3- استفاده از پتوهای ارتشی در دکوراسیون صنعتی: پتوهای ارتشی گرم و زمخت هستند که بر روی تختخوابها و مبلها جذاب بنظر می رسندکه در دست دو فروشیها یا دستفروشیها پیدا می شوند.

4- کوسن با پتوی ارتشی: اگر پتوی ارتشی که تهیه کردید سوراخ یا پاره باشد میتوانید قسمت سالم آن را تبدیل به کوسن کنید یا برای روکش صندلی یا مبل راحتی هم استفاده می شود.

5- استفاده از صندلی فلزی

6- رنگ سیاه در دکوراسیون به سبک صنعتی: رنگ آمیزی سطح بیرونی وان قدیمی، چارچوبها، رادیاتورها، قاب عکسها به رنگ سیاه جلوه ی صنعتی به آنها می دهد.

7- ساخت قفسه با لوله: از لوله که در ابزارفروشی ها یافت می شود می توان بعنوان پایه قفسه استفاده کرد.

8- استفاده از چرخ های بزرگ بعنوان پایه میز در دکوراسیون صنعتی: می توانید با استفاده از تخته چوب تعدادی لوله و چرخک های نسبتا بزرگ یک میز حیرت انگیز بسازید.

 9- استفاده از لوله های گالوانیزه بعنوان گلدان: میتوانید با ترکیب لوله ها در فضای بیرون منزل باغچه ی زیبایی بسازید.

10- ترکیب کردن رنگ سیاه و خاکستری با حضور اندکی چوب طبیعی(پوسیده و قدیمی)که آباژور منزل و حوله و کوسن می تواند ترکیبی از این چوب و رنگ را بسازد.

راکینچر

 

 

 

 

 

 

صندلی هاي راکینچر با حرکت صاف ، آرام و ملایم می توانند در رفع خستگی و در هنگام استراحت به فرد کمک زیادي کنند.

 

 

بسیاري از مردم در اروپا در هنگام کتاب خواندن در کنار شومینه برروي صندلی هاي راکینچر می نشینند و با تاب خوردن آرام و ملایم کم کم به خواب راحتی فرو می روند . از اینرو صندلی هاي راکینچر اهمیت بسیار بالایی در منزل دارد .

راکینچر

بوفه کنسول

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات بوفه کنسول مبلمان نفیس دارای کیفیت عالی و ساختی متفاوت ( تمام چوب ) می باشد .

بوفه کنسول

سرویس خواب

 

 

 

 

 

مبلمان نفیس یکی از متنوع ترین سرویس خواب های بازار را تولید و عرضه می نماید و با توجه به اینکه تماما محصولاتش از چوب می باشد دارای گارانتی 3 سه ساله بی قید و شرط است .

سرویس خواب

میز غذاخوری

 

 

 

 

 

 

سرویس های نهارخوری یا میز نهار خوری تمام چوب باعث زیباتر دیده شدن دکوراسیون منزل شما میشود .

میز غذاخوری

مبلمان

 

 

 

 

 

محصولات نشیمن مجموعه تولیدي مبلمان نفیس همواره به فکر راحتی ، ظرافت ، زیبایی و در عین حال استحکام و دوام طولانی مدت تولیدات خود می باشد ، و رضایمتندي مشتري را سرلوحه اصلی تولید خود قرار داده است .

مبلمان

شرکت مبلمان نفیس

درباره مبلمان نفیس:

شرکت مبلمان نفیس یکی از پیشکسوتان صنعت مبلمان خانگی کشور ، سالهاست که در این عرصه فعالیت میکند ، و همواره تلاش داشته ، هنر و صنعت را به بهترین شکل ممکن عرضه نماید ، تا جایگاهی ویژه و تأثیر گزار در دکوراسیون خانه ایرانی  ایجاد کند.

یکی از بزرگترین افتخارات این مجموعه  همکاری و استفاده از زبده ترین استادان فن در این رشته بوده ، و همواره تلاش می کند تا بهترین کیفیت در استحکام چوب ، ماندگاری رنگ و  مرغوبیت پارچه را سرلوحه کار خود قرار دهد تا مخاطبین ما این اعتماد چندین ساله را به اعتبار ما بنگارند و لذت استفاده از محصولات نفیس را به شایستگی به دیگران هم ترویج دهند .

نفیس امروزه با شعار ( ایرانی شایسته بهترینهاست ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری بیش از 100 نفر کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در صنعت مبلمان کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت ، تلاش در جهت بهبود فرآیند تولید با کیفیت و مبتکرانه می باشد .

گواهی استاندارد و کیفیت کالا

گواهی استاندارد و کیفیت کالا

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان

گواهی استاندارد رضایتمندی مشتری

گواهی استاندارد رضایتمندی مشتری

تلفن تماس

 

98-2177441090+

ایمیل

Info @ nafisfurniture.com

آدرس

تهران، میدان رسالــت ، خیابان
هنـگام ، بـــازار مبــــل دلاوران

پــــــــلاک    576    و     578

سرویس خواب

سرویس خواب

راکینچر

راکینچر

ویترین

ویترین

بوفه کنسول

بوفه کنسول

میز غذاخوری

میز غذاخوری

صندلی

صندلی

مبلمان

مبلمان