دکوراسیون خانه مطابق میل آقایان

دکوراسیون زمستانه

 

دکوراسیون خانه مطابق میل آقایان

آقایان به دنبال دکوراسیون با آرامش، بعد از یک روز کار و خستگی می باشند، و اینکه بتوانند در آنجا دوباره انرژی از دست رفته ی خود را برای فردا جبران کنند.

اولین راهکار برای تحقق این امر درنظر گرفتن اتاقی برای مرد خانه می باشد: اتاقی که بتوانند در آن خلوت کنند و به کارهای شخصی خود بپردازند و به اصطلاح گوشه ی دنجی برای تنهاییشان باشد.

حال برای چیدمان اتاق چه باید کرد؟

اتاق آقایان هرچه ساده تر باشد بهتر است، در صورتیکه تابلو، جوایز و یا قاب مورد علاقه شان موجود باشد میتوان به دیوار اتاق زد.

-رنگها: آقایان طالب رنگهای خنثی می باشند.

- عنصر چوب: چوبهای تیره برای آراستن اتاق آقایان بسیار مناسب است و همچنین مبلهایی با دسته ها و پایه های چوبی با تزئینات کم و ساده نیز می تواند گزینه مناسبی باشد.

- رعایت کردن اصول طراحی: آقایان میزی برای مطالعه وکار و خوردن و نوشیدن و کمدی برای قراردادن لباسها و یا مبلی برای استراحت کردن لازم دارند. برای استراحت آقایان لازم است مبل بزرگی درنظرگرفته شود برای تماشای تلویزیون و استراحت کوتاه

- شومینه: شومینه نیز میتواند حال و هوای خوبی به فضای اتاق دهد.

- وسایل مورد علاقه: بخشی از اتاق را میشود به وسایل مورد علاقه ی آقایان مثل لوازم صوتی و تصویری و یا ال سی دی کوچک و یا هرچیز دیگری که مورد علاقه شان است اختصاص داد.

 

 

راکینچر

 

 

 

 

 

 

صندلی هاي راکینچر با حرکت صاف ، آرام و ملایم می توانند در رفع خستگی و در هنگام استراحت به فرد کمک زیادي کنند.

 

 

بسیاري از مردم در اروپا در هنگام کتاب خواندن در کنار شومینه برروي صندلی هاي راکینچر می نشینند و با تاب خوردن آرام و ملایم کم کم به خواب راحتی فرو می روند . از اینرو صندلی هاي راکینچر اهمیت بسیار بالایی در منزل دارد .

راکینچر

بوفه کنسول

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات بوفه کنسول مبلمان نفیس دارای کیفیت عالی و ساختی متفاوت ( تمام چوب ) می باشد .

بوفه کنسول

سرویس خواب

 

 

 

 

 

مبلمان نفیس یکی از متنوع ترین سرویس خواب های بازار را تولید و عرضه می نماید و با توجه به اینکه تماما محصولاتش از چوب می باشد دارای گارانتی 3 سه ساله بی قید و شرط است .

سرویس خواب

میز غذاخوری

 

 

 

 

 

 

سرویس های نهارخوری یا میز نهار خوری تمام چوب باعث زیباتر دیده شدن دکوراسیون منزل شما میشود .

میز غذاخوری

مبلمان

 

 

 

 

 

محصولات نشیمن مجموعه تولیدي مبلمان نفیس همواره به فکر راحتی ، ظرافت ، زیبایی و در عین حال استحکام و دوام طولانی مدت تولیدات خود می باشد ، و رضایمتندي مشتري را سرلوحه اصلی تولید خود قرار داده است .

مبلمان

شرکت مبلمان نفیس

درباره مبلمان نفیس:

شرکت مبلمان نفیس یکی از پیشکسوتان صنعت مبلمان خانگی کشور ، سالهاست که در این عرصه فعالیت میکند ، و همواره تلاش داشته ، هنر و صنعت را به بهترین شکل ممکن عرضه نماید ، تا جایگاهی ویژه و تأثیر گزار در دکوراسیون خانه ایرانی  ایجاد کند.

یکی از بزرگترین افتخارات این مجموعه  همکاری و استفاده از زبده ترین استادان فن در این رشته بوده ، و همواره تلاش می کند تا بهترین کیفیت در استحکام چوب ، ماندگاری رنگ و  مرغوبیت پارچه را سرلوحه کار خود قرار دهد تا مخاطبین ما این اعتماد چندین ساله را به اعتبار ما بنگارند و لذت استفاده از محصولات نفیس را به شایستگی به دیگران هم ترویج دهند .

نفیس امروزه با شعار ( ایرانی شایسته بهترینهاست ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری بیش از 100 نفر کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در صنعت مبلمان کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت ، تلاش در جهت بهبود فرآیند تولید با کیفیت و مبتکرانه می باشد .

گواهی استاندارد و کیفیت کالا

گواهی استاندارد و کیفیت کالا

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان

گواهی استاندارد رضایتمندی مشتری

گواهی استاندارد رضایتمندی مشتری

تلفن تماس

 

98-2177441090+

ایمیل

Info @ nafisfurniture.com

آدرس

تهران، میدان رسالــت ، خیابان
هنـگام ، بـــازار مبــــل دلاوران

پــــــــلاک    576    و     578

سرویس خواب

سرویس خواب

راکینچر

راکینچر

ویترین

ویترین

بوفه کنسول

بوفه کنسول

میز غذاخوری

میز غذاخوری

صندلی

صندلی

مبلمان

مبلمان