سبک دکوراسیون و چیدمان مبلمان در کشورهای مختلف جهان(قسمت دوم)

9 نکته برای نگهداری مبلمان

سبک دکوراسیون و چیدمان مبلمان در کشورهای مختلف جهان (قسمت دوم)

 

1- سبک ماوریک(maverick): ماوریک در لغتنامه انگلیسی به معنای شخصی مستقل است که راه خودش را دارد و دنباله رو هیچ کس و قانون خاصی نیست. سبکی است مبتکرانه،غیرمعمول و غیر متعارف که به

فانون احترام نمیگذارد. ماوریک بدلیل نزدیکی زیادش به دنیای مدرن دارای شهرت بسیاری است. این سبک زاییده تخیل است و از هیچ قانونی تبعیت نمیکند.

بسیاری از افرادی که با ان آشنا نیستند آن را غیرمتعارف و چالش برانگیز می دانند. این سبک بسیار بی نظیر و نوآورانه است که افراد یا عاشقش می شوند یا از آن متنفر می شوند، حد وسط ندارد.

سبک ماوریک ما را در نگاه اول با طرحهای عجیب و غریب و در بعضی موارد زننده روبرو می کند.

رنگ ها در سبک ماوریک بسیار بی حد و مرز هستند و می توانید رنگهای جدید و پر زرق و برقی را که تاکنون استفاده نکرده اید انتخاب کنید.

دکوراسیون در این سبک کاملا شبیه به سبک مدرن است با این تفاوت که کمی عجیب و غریبتر بنظر می رسد.

مبلمان در سبک ماوریک: چون این سبک به سبک مدرن بسیار نزدیک است مبلمان و تجهیزات مد روز در آن استفاده می شود که البته مبلمان این سبک خاص و عجیب اما کاربردی است.

 

راکینچر

 

 

 

 

 

 

صندلی هاي راکینچر با حرکت صاف ، آرام و ملایم می توانند در رفع خستگی و در هنگام استراحت به فرد کمک زیادي کنند.

 

 

بسیاري از مردم در اروپا در هنگام کتاب خواندن در کنار شومینه برروي صندلی هاي راکینچر می نشینند و با تاب خوردن آرام و ملایم کم کم به خواب راحتی فرو می روند . از اینرو صندلی هاي راکینچر اهمیت بسیار بالایی در منزل دارد .

راکینچر

بوفه کنسول

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات بوفه کنسول مبلمان نفیس دارای کیفیت عالی و ساختی متفاوت ( تمام چوب ) می باشد .

بوفه کنسول

سرویس خواب

 

 

 

 

 

مبلمان نفیس یکی از متنوع ترین سرویس خواب های بازار را تولید و عرضه می نماید و با توجه به اینکه تماما محصولاتش از چوب می باشد دارای گارانتی 3 سه ساله بی قید و شرط است .

سرویس خواب

میز غذاخوری

 

 

 

 

 

 

سرویس های نهارخوری یا میز نهار خوری تمام چوب باعث زیباتر دیده شدن دکوراسیون منزل شما میشود .

میز غذاخوری

مبلمان

 

 

 

 

 

محصولات نشیمن مجموعه تولیدي مبلمان نفیس همواره به فکر راحتی ، ظرافت ، زیبایی و در عین حال استحکام و دوام طولانی مدت تولیدات خود می باشد ، و رضایمتندي مشتري را سرلوحه اصلی تولید خود قرار داده است .

مبلمان

شرکت مبلمان نفیس

درباره مبلمان نفیس:

شرکت مبلمان نفیس یکی از پیشکسوتان صنعت مبلمان خانگی کشور ، سالهاست که در این عرصه فعالیت میکند ، و همواره تلاش داشته ، هنر و صنعت را به بهترین شکل ممکن عرضه نماید ، تا جایگاهی ویژه و تأثیر گزار در دکوراسیون خانه ایرانی  ایجاد کند.

یکی از بزرگترین افتخارات این مجموعه  همکاری و استفاده از زبده ترین استادان فن در این رشته بوده ، و همواره تلاش می کند تا بهترین کیفیت در استحکام چوب ، ماندگاری رنگ و  مرغوبیت پارچه را سرلوحه کار خود قرار دهد تا مخاطبین ما این اعتماد چندین ساله را به اعتبار ما بنگارند و لذت استفاده از محصولات نفیس را به شایستگی به دیگران هم ترویج دهند .

نفیس امروزه با شعار ( ایرانی شایسته بهترینهاست ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری بیش از 100 نفر کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در صنعت مبلمان کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت ، تلاش در جهت بهبود فرآیند تولید با کیفیت و مبتکرانه می باشد .

گواهی استاندارد و کیفیت کالا

گواهی استاندارد و کیفیت کالا

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان

تندیس برتر نمایشگاه بین المللی مبلمان

گواهی استاندارد رضایتمندی مشتری

گواهی استاندارد رضایتمندی مشتری

تلفن تماس

 

98-2177441090+

ایمیل

Info @ nafisfurniture.com

آدرس

تهران، میدان رسالــت ، خیابان
هنـگام ، بـــازار مبــــل دلاوران

پــــــــلاک    576    و     578

سرویس خواب

سرویس خواب

راکینچر

راکینچر

ویترین

ویترین

بوفه کنسول

بوفه کنسول

میز غذاخوری

میز غذاخوری

صندلی

صندلی

مبلمان

مبلمان